U14-es csapatunk az elmúlt héten két mérkőzésen is szerepelt!

Időrendben haladva szerdán Újpesre látogattunk, ahol a tabella ellenére nem számítottunk könnyű mérkőzésre. Az ellenfél bár fiatalabb játékosokkal szerepel a bajnokságban, játssza a futballt és kombinatív játékra törekszik. Ez a mérkőzésen is visszaköszönt, hiszen hiába szereztünk kétgólos előnyt, játékunk nem volt gördülékeny, hiányzott a sebesség és a pontosság. Az ellenfél a hibáinkat kihasználva fordított, de a csapat erejét mutatja, hogy nem adta fel és egyenlíteni tudott. A égeredemény így 3-3 lett!

A másik mérkőzésen, szombaton, a Balassagyarmati SE-t fogadtuk hazai pályán! Az első félidőben nem találtuk a játékunk ritmusát, sok volt a technikai hiba. A félidőben 1-1-es döntetlennel fordultunk majd a második félidőben türelmesebbek voltunk, többet birtokoltuk a labdát és ez kifizetődött hiszen a második játékrészben további 2 gólt rúgtunk. A végeredmény így tehát 3-1-lett.